Turbinų pardavimas

Savo klientams mes siūlome naujus originalius arba kapitališkai restauruotus turbokompresorius. Kokį turbokompresorių pasirinkti: naują ar restauruotą? Šis klausimas kyla daugeliui, susidūrusių su jo gedimu. Mes galime Jums padėti išspręsti šią problemą. Užsukite pas mus ir visą tai, ko Jums reikia galėsite įsigyti, atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes. Prieš įsigydami prekes, mes atliekame rinkos tyrimus, ir pagal tai sprendžiame, ar prekė bus paklausi rinkoje. Reikiamus turbokompresorius laikome Lietuvos, Latvijos ir Estijos sandėliuose bei Rusijos Federacijos teritorijos sandėlyje (Maskvoje). Jeigu reikiamos turbinos šiandien neturime, geri mūsų ryšiai su Europos ir Rusijos turbokompresorių atstovais ir sandėliais padės mums už prieinama kaina ir greitai atsiųsti Jums reikiamą turbiną. Tai svarbu visiems mūsų klientams. Mūsų klientai – mūsų verslo pagrindas, o jų gerovė yra mūsų pagrindinis tikslas.
Turbinų pardavimas.
Nuolatiniams klientams ir didmenininkams taikoma lanksti nuolaidų sistema.
turbinų pardavimas

Turbina BMW

535 d 11657802587

Gamintojas: Borg Warner

Kaina: 1150EUR

Turbina Audi TT

03L253056C

Gamintojas: Borg Warner

Turbina Opel Insignija

5860381

Gamintojas: Garrett

Turbina Volkswagen

03L253016K

Gamintojas: KKK

UAB „Saldi Turbo” kompanijos viena iš veiklu kryptis – yra plačiai žinomų pasaulyje gamintojų Honeywell Turbo technologies (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) ir Vokietijos kompanijos BorgWarner TurboSystems (Schwitzer, KKK), Mitsubishi, IHI, MOBIS ir TOYOTA, naujų ir kokybiškai restauruotų turbokompresorių – turbinų pardavimas.

Mūsų sėkmingą darbą lemia:

  • individualus priėjimas prie kiekvieno kliento poreikių;
  • greitai atliktas darbas mažina Jūsų transporto prastovas, tai labai svarbu transporto įmonėms;
  • aukšta paslaugų kokybė ir ilgametė darbo patirtis;
  • suteikiama išsami techninė informacija;
  • konkurencingos kainos.

Žemiau pavaizdavome, kaip galime identifikuoti Jūsų turbinos numerį, esantį ant šaltos sraigės paviršiaus. Tai svarbu, norint sužinoti koks gamyklinis turbokompresorius įmontuotas Jūsų automobilyje.

turbinų pardavimas
  • A – Oficialus gamintojo numeris. Jis naudojamas kataloguose. Svarbiausias ir pagrindinis numeris nustatymui.
  • B – Serijinis numeris
  • C – Turbokompresoriaus tipas
Naujiems turbokompresoriams suteikiame vienerių metų garantiją, restauruotiems – pusės metų garantiją be ridos apribojimų. Turbokompresoriaus – turbinos garantija galioja tik tada, kai yra laikomasi montavimo instrukcijos, esančios garantiniame lape.

Atminkite: nepašalinus turbokompresoriaus-turbinos gedimo priežasties, jis vėl ges.

Turbokompresorius sutepamas variklio alyva, todėl svarbu laiku ją keisti. Jai naudojama blogos kokybės alyva, kuri pilama ne atsižvelgiant į alyvos klasifikaciją, turbokompresoriaus – turbinos tarnavimo laikas sumažės. Alyva skirta ne tik sutepti turbokompresoriaus detales, tai pat ir aušinti. Praktika įrodė, kad mūsų naudojama alyvą XENUM pukiai atlieka savo sutepimo – aušinimo – karbonizaijos – išgaravimo funkcijas.
Mes Jums padėsime išsirinkti arba OEM Line serijos alyvą, arba alyvą pagal Jūsų transporto priemonės klasifikaciją, taip pat alyvą autosportui.