Apie mus

UAB „Saldi Turbo“ – turbo servisas – yra plačiai žinomų gamintojų GARRETT, HOLSET, BorgWarner, (SCHWITZER, KKK) Mitsubishi, IHI, MOBIS,TOYOTA, turbokompresorių – turbinų ir techninės chemijos tiekėja Baltijos šalyse ir Nepriklausomų Valstybių Sąjungoje. Jūsų dėmesiui siūlome naujas originalias bei restauruotas turbinas ir jų komplektuojančiąsias, tarp kurių galite rasti turbokompresorių – turbinų (kartridžus, korpusus, vožtuvus,velenus,sparnuotes ir remkomplektus).

Ilgametė mūsų meistrų, remontuojančių turbokompresorius – turbinas, patirtis leidžia per vieną – tris dienas išspręsti bet kokio sudėtingumo ir bet kokio modelio turbinų – krovininių ir lengvųjų mašinų, autobusų, mikroautobusų, žemės ūkio technikos ir specialios paskirties technikos – gedimo problemas, tik atlikus turbokompresoriaus – turbinos techninę diagnostiką ir nustačius garantinio remonto galimybes.

Jei reikiamos turbinos nerasite mūsų sandėlyje, tai reikiama prekė per 1 – 7 darbo dienas bus pristatyta klientui, retai pasitaikančios turbinos pagal kliento užsakymą pristatomos į sandėlį tiesiogiai iš gamyklų-gamintojų. Visoms naujoms turbinoms suteikiama 12 mėnesių garantija, o restauruotoms – pusės metų garantija be ridos apribojimų.

UAB Saldi Turbo turbo servisas siūlo autoservisams ir privatiems asmenims įsigyti belgų kompanijos XENUM profesionalias naujas autochemijos technologijas. Tai autochemijos priedai, aparatai-skirti oro sistemos, EGR vožtuvo, purkštukų, degimo kameros,turbinos rotoriaus sparnuotės ir geometrijos, DPF/FAP suodžių filtro, katalizatoriaus ir visos išmetimo sistemos praplovimui. XENUM – tai naujos kartos aukščiausios kokybės alyvos, kuro priedai, keraminiai priedai esterio pagrindu su nitridu boru, pažengusiems auto mėgėjams ir didelių greičių mėgėjams, profesionalūs produktai autoservisams bei privatiems vartotojams. Saldi Turbo ieško didmeninės prekybos partnerių Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos teritorijose.

Mūsų turbo servisas padės Jums parinkti būtiną Jūsų automobiliui profilaktinį cheminių medžiagų derinį ir paaiškins naudojimo tvarką. Mūsų svetainėje norėtųsi gauti Jūsų atsiliepimus apie mūsų klientams skirtų sistemų profilaktikos rezultatus. Rusijos regionuose ir Maskvoje bendrovė mūsų klientams atlieka reguliarius aptarnavimus kompanijos XENUM preparatais ir pasiruošusi pasidalinti savo patirtimi su Pabaltijos automėgėjais. XENUM padės Jūsų automobiliui susigrąžinti ir pratęsti savo dinamines savybes mažiausiais finansiniais nuostoliais. Papildomą informaciją Jūs galite rasti bet kurioje naršyklėje, surinkę pavadinimą XENUM. Džiaugsimės galėdami Jums padėti.

Kodėl mūsų Turbo servisas?

  • Užtikriname klientui greitus, aiškius ir praktiškus sprendimus. Reaguojame į kliento poreikius per trumpiausią laiką;
  • Greitai atliktas darbas mažina Jūsų transporto prastovas, tai labai svarbu transporto įmonėms;
  • Kiekvienam klientui individualiai suteikiama išsami techninė informacija;
  • Kokybiškos turbinų remonto paslaugos ir konkurencingos kainos;
  • Turbokompresorių remonto garantija 12 mėnesių be ridos apribojimo!