UAB Saldi Turbo teikia aukštos kokybės turbinų dalys. Turbinų dalys yra tiekiamos tokioms turbinoms kaip Honeywell Turbo Technology (Garrett), Cummins Turbo Technology(HOLSET), BorgWarner Turbosystems(Schwitzer,KKK), Mitsubishi, IHI, MOBIS, TOYOTA, kurios įmontuotos lengvosiose automobiliuose, mikroautobusuose ir džipuose.

Ilgametė patirtis turbokompresorių remonto srityje, leidžia Jums tiekti, tik geriausias ilgai testuotas turbinų dalis, ne tik Lietuvos ir Latvijos rinkoje o taip, pat ir Rusijoje.

Turbinų dalys

Turbinų remkomplektai

turbinų dalys

Mūsų turbinų remkomplektai yra aukščiausios kokybės turbinų dalys! Ar Jus žinote, kad atraminio guolio paviršius yra ne šiaip sau subraižytas, atraminių guolių mikro įbrėžimai yra gamybos technologinis procesas sukurtas specialiai tam , kad ant turbokompresoriaus atraminio guolio paviršiaus užsilaikytų variklinė alyvą. Būtent tokios kokybiškos detalės apsaugo nuo susidėvėjimo turbokompresorių paleidžiant-užkuriant šaltą variklį.

Turbinų velenai

Turbinų velenų pardavimas lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams. Turbinų velenai praėjo visus įmanomus gamybinius testus, yra subalansuoti, apdirbti ir paruošti tolesniam naudojimui, velenų kokybė mažina surinkto kartridžo balansavimo laiką.

Turbinų sparnuotės

Turbinų sparnuočių pardavimas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams ir spec. technikai. Sparnuotės yra frezuotos o, taip pat su lygiu apdirbtu paviršiumi. Kiekviena turbinos sparnuotė yra subalansuota ir praėjo kampinių taškų testą.

Turbinų vožtuvai

Turbinų vožtuvų pardavimas. Bėgant laikui turbinos vožtuvus paveikia korozija ir jie surūdija arba plyšta vožtuvo diafragma, tas įtakoja turbokompresoriaus darbui. Mūsų įmonė parduoda kokybiškus visų tipų turbinų vožtuvus.

Turbinų kartridžai (CHRA)

turbinų dalys

Turbinų kartridžų – šerdžių pardavimas. Su (CHRA) – turbinos kartridžo pagalba, turbinos remontas yra prieinamas kiekvienam servisui, arba privačiam asmeniui.
Kiekvienas (CHRA) – turbinos kartridžas yra subalansuotas specialių balansavimo staklių pagalbą.

Turbinų back platos

turbinų dalys

Turbinų (Backplate) lėkštučių pardavimas. Kai lūžta turbokompresorius dažniausiai sudyla turbinos lėkštutes žiedaviete . Mūsų įmonės parduodamos naujos lėkštutes yra gaminamos iš kokybiško aliuminio tikslių staklių pagalbą.

El. aktuatorių dalys

turbinų dalys

Turbinų elektrinių aktuatorių remkomplektai. Šiai dienai daug turbinų turi elektroninį geometrijos valdymą, dėl tam tikrų techninių automobilio nesklandumų genda elektrinio vožtuvo detalės ,sliekai bei varikliukai.

Turbinų geometerijos (VNT)

turbinų dalys

Turbinų geometrijų pardavimas. Geometrija skirta reguliuoti išmetamujų duju oro srauto kampa. Dažniausiai sudyla geometrijos žiedai arba turbinos geometrijos mentis dėl pašalinių daiktų praskridimo iš variklio.

Turbinų tarpinės

turbinų dalys

Turbinų tarpinių pardavimas. Tarpinės skirtos išmetimo dujų sandarumui, tepalų nubėgimo kanalų sandarumui, aušinimo kanalų sandarumui.